Ostatnie komentarze


Mała sprzeczka

**+++++

1 mies.
kartki

bdb

1 mies.
Poranek w Małej Fatrze

Ale to są piękne góry! Super!

1 mies.
W locie

Serdeczne dzięki

Czajka"błotna" :)

Dzięki

Ukryty w krzaczkach

Pięknie dziękuję

Po sąsiedzku

Serdeczne dzięki

Sabat

...a jaka powinna być twoim zdaniem?

1 mies.
Po prostu Dobrzy Ludzie

masz dwa konta? po co?

1 mies.
Pajęczyca II

Wow! @rtur obiecuję , pomyślę nad tym, zrobię screen tego co mi Napisałeś,co Proponujesz i wrzucę do rzeczy ważnych. Popatrzę w necie z ciekawości. Dziękuję ...

Sabat

nie o tą mi chodziło... ;)

1 mies.
Toskania inaczej...

ciekawie bardzo podane...

1 mies.
LU

o TAK...!

1 mies.
...

szybko chodzisz robiąc zdjęcia... ;)

1 mies.
podwórko

chyba dałbym prawy kwadrat w b&w, tak aby bardziej wyeksponować ptaki - teraz pierwszym co rzuca się w oczy jest ławka, nie będąca najciekawszym elementem tego ...

1 mies.
W locie

Bdb

1 mies.
Sabat

Może być ?

1 mies.
pole

+++! ale trochę za @rtur'em

1 mies.
Brygada

+++

1 mies.
zima

+++ (ale nie tęsknię)

1 mies.
Sabat

na to jest odpowiednia kategoria...;D

1 mies.
...

;)) za marpie (i krushon'em w sumie też)

1 mies.
trusia

+++

1 mies.
    .

bdb

1 mies.
Zachód

bdb!

1 mies.
Pałac Czerniejewo

za Jackiem

1 mies.
PORTRET ULICZNY

ja bym poszedł do tego od karykatur... ;D

1 mies.
-

jak przed laty... okna odbite w szybie kiosku sprawiają, że... super

1 mies.
ZDROWIE PAŃ

zdrowie...!!!

1 mies.
"FROZEN SOUL OF THE GLACIER"

surowy krajobraz..., bdb

1 mies.
Nad wodą

za Kazkar

1 mies.
Wspólne tematy

każdy teraz z telefonem..., jak na smyczy!

1 mies.
Lublin - Muzeum Wsi Lubelskiej

bdb sporo się tam zmieniło od czasu gdy poniższe robiłem https://plfoto.com/zdjecie/2112246/bez-tytulu?from=autor/greenhorn

1 mies.
Żołny 9

Świetne strzały ja już z trzy lata poluję ale bez skutku

***

bdb

1 mies.
Aleja lipowa

bez lipy... ;)

1 mies.
Poranek w Małej Fatrze

Papajedi👍😄

Melodia lasu

to nie nuta..., to wielka nutella ;)

1 mies.
Rzepakowo

ładnie...

1 mies.
jeszcze

+++

1 mies.
P6390105

w b&w bym widział...

1 mies.

dziękuję Wam :)

1 mies.
Ale Draka

bardzo dziękuję :)

1 mies.
Poranek w Małej Fatrze

zamilczę

1 mies.
Wschody i zachody

Raczej na PE

Poranek w Małej Fatrze

Lux

Morskie opowieści

Przyjemne te długie czasy

1000103551

U mnie wieje i zimno

chwila...

Fajny młodziak:)

...

Klimatycznie pokazane, bdb