Bdb z wysokim horyzontem. Dużo się dzieje.
@rezon na pewno rosę :) ale tak później, jak przeschnie lubię tak się zgubić w trawie :)dziękuję @Bee dziękuję @HheniekK; @tacyt dziękuję :)
Dobre
Dobre jest
Obradują nad równouprawnieniem wszystkich zwierząt. Żab też.
Bdb
Podoba się
Pan Wróblewski
Oserwuje, albo jest obserwowana.
Szklane domy dookała. Dobre
Dobre foto. Kawa w plastikowej butelce to nie dla mnie.
Kilka dobrych zdjęć pod mostem udało się zrobić. Super sesja.
Ładnie się prezentuje, w scypule i w ogóle
Ptak ptakowi zgotował ten los...
Fajna szklana geometria
super jest...!
bardzo Wam dziękuję :)
dziękuję bardzo :)
@valdekj: bez statywu, z łbem zadartym do góry ;) Trochę szyja potem bolała ;)
Bardzo fajnie
Misie bardzo
Też PE
moc jest z Wami
Tylko PE
Dziękuję wszystkim za miłe słowa i pozdrawiam.
Ładny widok :)
Podoba mi się szczególnie klimat i tonacja
Dziwi że mało komentarzy bo naprawde fajny kadr.
nice
Intrygująco
Człowiek wpisany między linie i światło. Prosty kadr, a bardzo konsekwentnie zbudowany.
Obrady spokojne do momentu, aż ktoś wspomni o podziale stawu :)
Most łączy dwa brzegi, ale tutaj dodatkowo łączy jeszcze niebo z rzeką. Odbicie robi świetną robotę. Super !
to zdjecie jest niesamowite
super
trochę mglisto...o
Dachy, no ale nie Paryża ;)
@Bee, zamiast toniku to światło w krysztale zamknięte jest :).
z klimatem foto
Fajne na ścianę
Baśniowo
Bardzo fajny sejmik
Super
fajne
bdb
lubię
Bdb z wysokim horyzontem. Dużo się dzieje.
@rezon na pewno rosę :) ale tak później, jak przeschnie lubię tak się zgubić w trawie :)dziękuję @Bee dziękuję @HheniekK; @tacyt dziękuję :)
Dobre
Dobre
Dobre
Dobre jest
Obradują nad równouprawnieniem wszystkich zwierząt. Żab też.
Bdb
Podoba się
Pan Wróblewski
Podoba się
Oserwuje, albo jest obserwowana.
Szklane domy dookała. Dobre
Dobre foto. Kawa w plastikowej butelce to nie dla mnie.
Kilka dobrych zdjęć pod mostem udało się zrobić. Super sesja.
Ładnie się prezentuje, w scypule i w ogóle
Ptak ptakowi zgotował ten los...
Fajna szklana geometria
super jest...!
bardzo Wam dziękuję :)
dziękuję bardzo :)
@valdekj: bez statywu, z łbem zadartym do góry ;) Trochę szyja potem bolała ;)
Bdb
Bardzo fajnie
Misie bardzo
Też PE
moc jest z Wami
Tylko PE
Dziękuję wszystkim za miłe słowa i pozdrawiam.
Ładny widok :)
Podoba mi się szczególnie klimat i tonacja
Dziwi że mało komentarzy bo naprawde fajny kadr.
nice
Intrygująco
Człowiek wpisany między linie i światło. Prosty kadr, a bardzo konsekwentnie zbudowany.
Obrady spokojne do momentu, aż ktoś wspomni o podziale stawu :)
Most łączy dwa brzegi, ale tutaj dodatkowo łączy jeszcze niebo z rzeką. Odbicie robi świetną robotę. Super !
to zdjecie jest niesamowite
super
trochę mglisto...o
Dachy, no ale nie Paryża ;)
@Bee, zamiast toniku to światło w krysztale zamknięte jest :).
z klimatem foto
Fajne na ścianę
Baśniowo
Bardzo fajny sejmik
Super
fajne
bdb
lubię