/\/\/

/\/\/

Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen

Opis zdjęcia

Brak opisu.

Komentarze

nieplan20 lat temu

    Ech, czy wszystko musi być ostre? Ciągłe komentarze za ciemno, za jasno, za ciasno, nieostro - nie ma zdjęć idealnych... Czasem nie motyw, a emocje i barwa zawarte w zdjęciu są ważniejsze i potrafią budować kadr. Mnie z tym zdjęciem skojarzyło się hasło "always coca-cola" ;)

    katasha20 lat temu

      zgadzam sie z pago-k ja mialam tak samo:/

      Pago-k20 lat temu

        tez miałem podobne zdjecie, wykorzystalem do tego lampki choinkowe. ale usunołem nie chciało mi sie poprostu słuchac głupich komentarzy. poprostu niektorym podoba sie taki motyw a inni ostro go krytukuja. pozdro

        Tomek Szediw20 lat temu

          czas naświetlania: 8s

          Tomek Szediw20 lat temu

            przepraszam, ale co tu jest nieostre, jesli przy takich zdjęciach można mówic o ostraości, mozesz podać przykład podobnego "ostrego" zdjęcia?

            alecc20 lat temu

              nie podoba mi sie sorki,nieostre przede wszystkim, takie "abstrakcje" rowniez moga byc ostre, i wtedy sa fajne :)

              NE
              neteran20 lat temu

                a tak serio to pewnie czas naświetlania odegrał kluczową role, ładne, ale o ocenę sie nie pokuszę

                Tomek Szediw20 lat temu

                  spodziewałem sią takich skojarzeń

                  NE
                  neteran20 lat temu

                    ... nie ma to jak wizualizacja winamp'a ! :)