***

***

Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen

Opis zdjęcia

z cyklu miejsca

Komentarze

forest77719 lat temu

    świetne , ma klimat i takie orgibalne

    AN
    Alicja Niemiec19 lat temu

      lubie takie kadry i takie miejsca :)

      RoBaal20 lat temu

        Laszko - buziaki :)

        ____20 lat temu

          Baś. Tak oglądam i oglądam te Twoje zdjęcia aż postanowiłam się więc zarejestrować w celu umieszczenia jednego komentarza i nie umieszczenia żadnego zdjęcia... Zacznę może od tego, że Twoje zdjęcia zawsze prowadzą "gdzieś", z tym, że to Twoje "gdzieś" jest przeważnie za mgłą (świadomie?)- dziwne ale dopiero teraz to zauważyłam. Znam Twoje zdjęcia nie od dziś i nadal nie mogę przyzwyczaić się do tego, że są tak bardzo spokojne, refleksyjne, a w ogólnym zestawieniu tworzą pewną filozofię i opowiadanie o Tobie "w środku" (ang: inside). Jest to dla mnie tymbardziej ciekawe i odkrywcze, że jak się spotykamy to sama wiesz jak jest (nie spokojnie i nie refleksyjnie). Podoba mi się to. Mogłabyś zrobić "chwytliwe" potrtery (wiem, że nie lubisz), efektowne "artystyczne" zabiegi w ps'ie, czułe zdjęcia Stasia i niebezpieczne Borsuka (10-cio sekundowa nagana wzrokowa), mogałabyś mieć wtedy 1785254 komentarzy pod każdym zdjęciem, a Ty jak zwykle po swojemu- bez kompromisu :) To też mi sie podoba, za to Cię lubię, za to lubię Twoje zdjęcia- tego trzeba się od Ciebie uczyć :) Podoba mi się to, że te zdjęcia są naprawdę "Twoje":) Dobra... posłodziłam to teraz spadam. Z beskidzkim błogosławieństwem- wiesz kto :)

          Kristafari20 lat temu

            Świetne, szkoda tylko, że nikt nie siedzi na ławeczce...

            Lupek20 lat temu

              Ładne. Sądzę, że pusta ławka na pomoście jest jak najbardziej ok.

              krit7920 lat temu

                hmmmmm pusta ławeczka ma swój wyraz, wzmacnia odbiór jak i -wg mnie- przesłanie zdjęcia. Ciekawie, ciekawie... można na dłużej się tutaj zatrzymać.... Pozdrawiam

                HA
                hawej20 lat temu

                  alez klimat ...

                  atsupak_keri20 lat temu

                    droga do nigdzie - fajne ...

                    Żabol20 lat temu

                      hmmm "bezosobowe" powiadasz :)

                      zabaa20 lat temu

                        biało i ładnie.. :) pozdrawiam

                        RoBaal20 lat temu

                          no śnieg, snieg, zeszłoroczny:) a co do osoby na łąwce to pewnie by nie zaszkodziła, ale ja robie prawie wyłacznie zdjęcia "bezosobowe". Pozdrawiam

                          Żabol20 lat temu

                            na miniaturce chciałem krytykować że jest przepalone ale to chyba śnieg, prawda. Ogulnie interesujące ujęcia. Jednak na tej ławce na końcu pomostu posadził bym kogoś. Myśle że osoba siedząca na ławce nie zaszkodziła by fotce. Fotka OK

                            RoBaal20 lat temu

                              Dzięki wielkie - Filip Kiercz - nie mam pojęcia dlaczego nie mogłeś wstawić komentarza, na pewno ie jesteś w ignorowanych :). A to jest jedno z moich ulubionych zdjęć.

                              nof_bochek20 lat temu

                                NO! Pokazałeś klasę

                                Filip Kiercz20 lat temu

                                  ....ale nie każdy zauważa,Ty nie przechodzisz objetnie i tak powstaje ciekawa fotografia,zauważam pasję i uczucie z jakim podchodzisz do kolejnych prac,chociażby przy "Pamięci#1"( gdzie nie wiem czemu nie mogłem wystawić komentarza???-stąd tylko ocena)

                                  RoBaal20 lat temu

                                    Miejsce jakich nie brak nad każdym jeziorem...

                                    aniskoja20 lat temu

                                      ciekawe miejsce:)

                                      BA
                                      brak autora20 lat temu

                                        fajne mi sie podoba