let&#039s dance for a while heaven can wait we&#039re only waching the skies

let&#039s dance for a while heaven can wait we&#039re only waching the skies

Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen

Opis zdjęcia

ta pani , którą tu widzicie zawsze miała złote serce i wielką duszę. do tej pory czerpie z życia jak najwięcej potrafi. jest szaloną , wiekową ( dosłownie ) kobietą. bardzo ją lubię ;]

Komentarze

Urszula Nowicka19 lat temu

    do tej pory nie dotarło do mnie, że już Jej ze mną nie ma. Była wspaniałą kobietą. Cieszę się, że mam choć odrobinę Jej genów, bo nie znam drugiej osoby, która tak kochała życie, celebrowała każdy dzień, umarła z uśmiechem na twarzy..

    BE
    Bendżi20 lat temu

      fajna babcia

      Urszula Nowicka20 lat temu

        a w ogóle to ja młoda jestem chyba, sporo przede mną

        Urszula Nowicka20 lat temu

          niska jest modelka, nie z góry , obok stałam , no dobra, to wyciagnę, ale ja to taki niedzielny fotograf, nieczasowa jestem , a szkoda..

          AM
          a m i20 lat temu

            bardzo czuła i delikatna jest powłoka starości, podoba mi się !!!!

            maori20 lat temu

              taaaak...warta ponownej sesji...mozna duuuzooo "wyciagnac z niej"..ze tak brzydko sie okresle...pozdroo

              BA
              brak autora20 lat temu

                masz piekną modelkę- napewno ponownie zgodzi sie na zdjecia , podejdz do tematu raz jeszcze- nie z góry jak teraz , a na tym samym poziomie i model i fotograf z miekkim światlem gasnącego dnia , a nie z fleszem ... powodzenia

                a*sia20 lat temu

                  Pogodna starość, to lubie:)