W pałacu Królowej Śniegu

Zdjęcie zawiera treści dla dorosłych

Zaloguj się, aby odblokować zawartość NSFW/18+ na stałe.

Zaloguj się

W pałacu Królowej Śniegu

Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen

Opis zdjęcia

Biedny Kaj... Ileż to juz czasu mieszka ze zmrozonym sercem w pałacu Królowej Śniegu. Czy wystarczy Gerdzie ciepła by go rozgrzać?

Komentarze

Kamikaze21 lat temu

    Bardzo przyjemne. Pozdrawaim

    TomekK21 lat temu

      nic. nic nie zrobić. nikt nie mówił, że będzie łatwo. pozdrawiam :o)

      TomekK21 lat temu

        po pierwsze - nie znam twojej żony. po drugie - nie zauważyłem rzebym cię krytykował. kiedykolwiek. po trzecie - zawsze daje oceną dobrą, bardzo dobrą a jeśli jakieś zdjęcie mnie się bardzo podoba to je oceniam najwyżej. to nie moja wyna że wszyscy oceniają zdjęcia jako wybitne. zdjęcie wybitne musi być wybitne. dobre jest dobre. a bardzo dobre jest bardzo dobre. jak same nazwy ocen wskazują, zresztą. pozdrawiam.

        TomekK21 lat temu

          hmmm. no nie wiem. czy sądzisz że Cię za słabo oceniłem? tak - oceniam bardzo surowo. dobrze że nie można oceniać samego siebie - bo wtedy bym Cie zaskoczył. jeśli uważasz, że moja ocena jest za wysoka - przepraszam. dopiero co zacząłem się bliżej przyglądać ocenowo twoim zdjęciom - może dwa do tej pory oceniłem. uważasz że po tak krótkim czasie można dojść do wniosku że Cię źle oceniam? pozwolę sobie mieć całkowicie odmienne zdanie o Twoim portfolio. niektóre zdjęcia naprawdę są bardzo dobre, niektóre nie. to zależy tylko i wyłącznie od oceniającego. moim skromnym zdaniem. jeżeli masz odmienne zdanie o moim portfolio - masz takie prawo. mamy demokrację. jednemu sie coś podoba, innemu nie. a nawet jak się coś komus do końca nie podoba to i tak to umieści :o) na złość CO PONIEKTÓRYM. i tak już będzie. i tyle mojego wywodu. czy cuś. skończyłem :o)

          TomekK21 lat temu

            no no no...

            AD
            Agata Duży21 lat temu

              "ajajaj:) a zla krolowa ciagle go bije w twarz..." ;) ladny ten niebieski

              JurekNS21 lat temu

                bardzo mi się podoba, odpowiedni nastrój

                EC
                eco21 lat temu

                  proste, czytelne, ciekawe, bardzo dobry pomysł i wykonanie

                  Karolina K21 lat temu

                    fajne:)

                    AT
                    atrapa21 lat temu

                      absolutny ascetyzm