Opis zdjęcia
Odwieczne pytanie z dzieciństwa: co czai się tam w mroku?
Kto dorósł wchodzi bez obaw😀 Fajny pomysł i realizacja!
@Bee, kuszą niesamowicie ale jednak obawa jest :)
Fajne
Otwarte drzwi mają jedną wadę – kuszą, żeby sprawdzić, co jest dalej.
Komentarze
Kto dorósł wchodzi bez obaw😀 Fajny pomysł i realizacja!
@Bee, kuszą niesamowicie ale jednak obawa jest :)
Fajne
Otwarte drzwi mają jedną wadę – kuszą, żeby sprawdzić, co jest dalej.