Opis zdjęcia
Z kawałka naskórka
Niesamowite....jestem pod dużym wrażeniem :)
Wręcz niewiarygodne co można wykreować, jak Piszesz, z naskórka. Idealne cudeńko!!!
Fajny ornamencik:)
Mam skojarzenie z wzorami znanymi z portugalskich azulejos – hipnotyzująca symetria i bogactwo detali.
Mandala...
Fajne
Dobra kreacja...👍
Komentarze
Niesamowite....jestem pod dużym wrażeniem :)
Wręcz niewiarygodne co można wykreować, jak Piszesz, z naskórka. Idealne cudeńko!!!
Fajny ornamencik:)
Mam skojarzenie z wzorami znanymi z portugalskich azulejos – hipnotyzująca symetria i bogactwo detali.
Mandala...
Fajne
Dobra kreacja...👍