Opis zdjęcia
...tym razem z wędróweki po obrzeżach Beskidu Niskiego przy 'sianokosach' i już letnią porą, Przymiarki jak poprzednio :)
Dziękuję za odwiedziny...miło mi, że się Wam podoba :)
Za valdekj :)
++++
Oddaje klimat zachodu, ładny kadr
Wieczorne słońce pięknie wydobyło fakturę świeżo skoszonego siana. Bardzo przyjemny klimat.
Dobre
Komentarze
Dziękuję za odwiedziny...miło mi, że się Wam podoba :)
Za valdekj :)
++++
Oddaje klimat zachodu, ładny kadr
Wieczorne słońce pięknie wydobyło fakturę świeżo skoszonego siana. Bardzo przyjemny klimat.
Dobre