Opis zdjęcia
.
Ja wożę ze sobą stołeczek wędkarski. Pozdrawiam.
Patrząc na ten kadr, aż ma się ochotę znaleźć wolną ławkę... a skoro jej nie ma, to usiąść pod tą sosną. 🙂
Komentarze
Ja wożę ze sobą stołeczek wędkarski. Pozdrawiam.
Patrząc na ten kadr, aż ma się ochotę znaleźć wolną ławkę... a skoro jej nie ma, to usiąść pod tą sosną. 🙂