Opis zdjęcia
Mons
Świetna perspektywa :)
podoba się
Świetnie wykorzystana symetria.
Tak, czuć niepokój na tym zdjęciu, bardzo dobre
Ta pustka wzbudza niepokój. Bdb.
@wagant - dzięki za opinie 🙏, nic żywego nie było akurat - kto by się pchał w taką pustkę - chyba tylko ja i tylko samochodem bo bezpieczniej... 😁
Dobre ale coś żywego by się przydało.
Dobre!!!!
Bdb
...zacnie podany kadr...bardzo...
Komentarze
Świetna perspektywa :)
podoba się
Świetnie wykorzystana symetria.
Tak, czuć niepokój na tym zdjęciu, bardzo dobre
Ta pustka wzbudza niepokój. Bdb.
@wagant - dzięki za opinie 🙏, nic żywego nie było akurat - kto by się pchał w taką pustkę - chyba tylko ja i tylko samochodem bo bezpieczniej... 😁
Dobre ale coś żywego by się przydało.
Dobre!!!!
Bdb
...zacnie podany kadr...bardzo...