Opis zdjęcia
Ottawa. Polecam PE.
Przyznam ,że pięknie to wyszło, jeszcze kilka i dam się przekonać do b&w🫠
Bdb
bdb
W ładnym kadrze :)
Bardzo fajnie na PE
Fajnie to poprowadziłeś – wzrok rusza za zamkiem jak na wycieczkę i nawet nie protestuje.
Ładnie poukładane
Światło, ujęcie, konwersja do B&W - wszystko na duży plus
Komentarze
Przyznam ,że pięknie to wyszło, jeszcze kilka i dam się przekonać do b&w🫠
Bdb
bdb
W ładnym kadrze :)
Bardzo fajnie na PE
Fajnie to poprowadziłeś – wzrok rusza za zamkiem jak na wycieczkę i nawet nie protestuje.
Ładnie poukładane
Światło, ujęcie, konwersja do B&W - wszystko na duży plus