Opis zdjęcia
Mi się podoba...dużo zyskuje na PE
coś nie tak z jasnością oczu, z daleka wygląda jak ociemniały. dotychczas Twoja obróbka oczu była genialna, tu coś nie wypaliło. pozdrawiam
Komentarze
Mi się podoba...dużo zyskuje na PE
coś nie tak z jasnością oczu, z daleka wygląda jak ociemniały. dotychczas Twoja obróbka oczu była genialna, tu coś nie wypaliło. pozdrawiam