Opis zdjęcia
Obserwując te drapieżniki przypomniał m się wiersz Brzechwy - nie próbowałem sprawdzać czy mi łapkę poda ;)
Śliczny jest
Fajny misio, dobre zdjęcie :)
Mega fota!
Marpie , widziałem jak to biega nie polecałbym chyba że wykręcisz rekord świata ;)
Dziękuję za odwiedziny i dno
Fajny misio:)
Wagant 1200mm jak rozumiem, niestety musiałem zadowolić się 600mm
ja bym wolał 1200 :) +++
Świetne.
Chyba bym wiał ;) Bardzo ładny misio :)
Romulus Taternikus - tak masz rację, tylko wolałem nie kusić losu a biegać potrafi z piorunującą prędkością ;)
"Wypchany" ;)
+++
Piękny, taki prawdziwy niedźwiedź! Piękna fotka!
Podałby dwie i jeszcze coś dołożył :)
Pewnie by podał 😈, piękny misiek.
DNO
Komentarze
Śliczny jest
Fajny misio, dobre zdjęcie :)
Mega fota!
Marpie , widziałem jak to biega nie polecałbym chyba że wykręcisz rekord świata ;)
Dziękuję za odwiedziny i dno
Fajny misio:)
Wagant 1200mm jak rozumiem, niestety musiałem zadowolić się 600mm
ja bym wolał 1200 :) +++
Świetne.
Chyba bym wiał ;) Bardzo ładny misio :)
Romulus Taternikus - tak masz rację, tylko wolałem nie kusić losu a biegać potrafi z piorunującą prędkością ;)
"Wypchany" ;)
+++
Piękny, taki prawdziwy niedźwiedź! Piękna fotka!
Podałby dwie i jeszcze coś dołożył :)
Pewnie by podał 😈, piękny misiek.