Opis zdjęcia
...z porannego, wiosennego szwendactwa po moich okolicach :) ...gdzieś w Beskidzie Niskim :)
się podoba...
Dziękuję za 'kliknięcie', odwiedziny i miły odbiór :))
Ładnie
Bardzo dobre
+++
Zdecydowanie warto otworzyć. Dopiero w powiększeniu widać, jak słońce przeciska się między pniami.
Lubię takie poranne widoki.
Komentarze
się podoba...
Dziękuję za 'kliknięcie', odwiedziny i miły odbiór :))
Ładnie
Bardzo dobre
+++
Zdecydowanie warto otworzyć. Dopiero w powiększeniu widać, jak słońce przeciska się między pniami.
Lubię takie poranne widoki.