..Tonacja..

..Tonacja..

VI
Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen

Opis zdjęcia

...uzgodniona...

Komentarze

MM
mm_milena13 lat temu

    ja już jestem martwa :) ale pozdrawiam bardzo!

    MI
    Miras4013 lat temu

      Viku która to Milena .... ? Moim głupim zdaniem tonacja nie jest korzystna, a tym bardziej białe przebłyski w tle, pod łokciem, pod lewym ramieniem. Mądry tekst [ 2013-03-05 10:26:31 ] Tobie niech nie puszczą nerwy

      VI
      vikuleczka13 lat temu

        proszę zauważyc, że Milena jest żywą istotą a ta mała jest istotką nieżywą :)

        MM
        m___m13 lat temu

          a mnie się podobają zasady na 1X. wrzuca się foto pod krytykę i jeśli wypowiedź nie zawiera pewnego zakresu treści (co się podoba, co nie i jak można wg krytykującego zmienić), to jest zazwyczaj moderowana. to nie jest duży wysiłek (nawet po angielsku). z drugiej strony - tu nie ma takiego musu, więc i wypowiedzi krytyczne bywają krótsze. (pozytywne też) ____ a teraz o zdjęciu - idea mi pasuje. dobór obu modelek też. szczegóły w czerni - fajnie zachowane. wiem, że tonacja zamierzona - ale dość niezdrowo pokazuje kolor skóry. cięcie łokcia (+wystający jasny jego kawałek - też nie, bo ciągnie oko). przechylenie? zastanawiam się nad przekazem/celem

          MS
          msadurski13 lat temu

            o, fajne - widze podobienstwo miedzy modelkami. A co do uwag nt trolli-prowokatorow - pelna zgoda :-) Jedyna rada na nich - spoleczny ostracyzm.

            SL
            sllonko13 lat temu

              A ja tam nie mogę się napatrzeć na te Laleczki...i ich zadumane minki. Mają doskonałego wizażystę i fryzjera...:).

              AN
              animar13 lat temu

                Niemniej jednak zdjęcie mi się nie podoba :(

                AN
                animar13 lat temu

                  vikuleczka[ 2013-03-05 10:26:31 ] podpisuję się ;) I pozdrawiam :)

                  VI
                  vikuleczka13 lat temu

                    Są tzw Awanturnicy na peelefie. Prowokują, pastwią się a potem zgłaszają do Administratora jak komuś puszczą nerwy. W komentarzach ograniczają się to słow: brak szczegółów to w tym a to w tamtym.To wyjaśnia, że nie dązy się do rozwoju własnego ani do postrzegania kadru inaczej Fotografia jest sztuką holistyczną i zawsze bede to powtarzać.Między innymi tak padła ofiarą Kimme i ostatnio byłem świadkiem zawieszenia konta Blacktool. Stąd kolega Radosław Białkowski dostał zawieszenie w komentowaniu u mnie, oceny są indywidualną jego sprawą i żadne zdjecie nie zostało usunięte po Jego ocenie. Jednakże moje konto nie jest miejscem do utarczek. Osoby szukajace zwady i wykazujące się złośliwoscią potrzebują pomocy, świadczy to o niskiej samoocenie co wynika z prostych zasad psychiatrii i psychologii. Mile są widziane każde komentarze napisane z głową.

                    WI
                    Witoldhippie13 lat temu

                      Tajemniczy szpieg z krainy deszczowców działa. UWAGA !!!

                      stchórzyłeś... no cóż... prawda boli.

                      to jest straszne po prostu.


                      Zdjęcie pochodzi z albumu:

                      Więcej od vikuleczka:


                      portfolio autora