Ada

Ada

DM
Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen

Opis zdjęcia

Modelka: Ada K.

Komentarze

OK
ŁOK13 lat temu

    Dziwne bo dla mnie to same oczy odbiegają od pozostałej ostrości, pozostała twarz jest do przyjęcia.Portret ładny ale te oczy go trochę psują.

    DM
    D.M.13 lat temu

      Podostrzałem przy zmniejszeniu do 1280 px na dłuższym boku... Nie sądziłem, że przy takiej małej zmianie aż tak straci na ostrości ^^

      MB
      Maciej Blum13 lat temu

        D.M.[ 2012-08-16 10:47:14 ] - hmmm po pomniejszeniu zawsze podostrz.

        DM
        D.M.13 lat temu

          Właśnie kwestia jest taka, że najwidoczniej przy zmniejszaniu do wymaganego przez serwer rozmiaru zmydliło mi, albowiem na większym formacie zdjęcie jest już na twarzy ostre. Trudno, przeżyję... PS. Mojego Samyanga się nie czepiać, bo on od pełnej dziury (tj. 1.4) ostrość ma ładniutką.

          DE
          Delicious1313 lat temu

            srał pies, że nieostre....dobre jest masz dychę po nieznajomości za brak ostrości:)

            NI
            niebedzieniczego13 lat temu

              Tak. Osobiście znam branżowców, którzy, jak im na zdjęciu wyjdzie mydło, mówią, że jest "artystycznie nieostre". To zdjęcie na twarzy jest ostre nigdzie. Wygląda, jak poruszone. Może to frontfocus? Nieistotne, lipa jest.

              MB
              Maciej Blum13 lat temu

                czemu oczy nieostre ?