Na wąskim stoję torze i marznę.

Na wąskim stoję torze i marznę.

Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen

Opis zdjęcia

Normalnotorowa lokomotywa na platformie wąskotorowej. Ilford HP5 plus 400@1600 - wczoraj prawie o zmroku.

Komentarze

marmic22 lat temu

    tnxx -> Dzięki... Wskaźnik zwrotnicy wraz ze zwrotnicą będzie jeszcze kiedyś. Mam Inne ujęcia lokomotywy również. Pozdrawiam.

    yttt22 lat temu

      dobre zdjecie mam pytanie a możesz ten semaforek?

      Swietna jakos i super wyrazistosc. Po prostu to zdjecie idealnie koncentruje czlowieka na marznacym loku. Surowosc formy, zlanie sie sniegu pozwala sie ogladajacemu skupic na glownym motywie. To zdjecie do mnie tak bardzo przemawia ze daje max.

      aKySZ22 lat temu

        kaczuszka....

        BI
        bikej22 lat temu

          ja sie tam nie znam...:)

          marmic22 lat temu

            ... a dźwignia i wskaźnik zwrotnicy w LD chyba nie jest taki zły...

            marmic22 lat temu

              W kolorze? ...miałem tylko aparat z Ilfordem HP5... Bardzo trudno z niego wycisnąć kolor (chociaż widziałem takich, którzy udowodnili, że nie jest to niemożliwe... ;) )

              BI
              bikej22 lat temu

                fajne:) to w lewym-dolnym chyba niepotrzebne. wolalbym chyba ta lokomotywke w kolorze, ale w b. niskim nasyceniu.

                marmic22 lat temu

                  Może jedyne znaczenie, że wczoraj - śnieg. :) Dzięki śniegowi poza lokomotywą i kilkoma szczegółami całość jest idealnie prześwietlona. :)

                  siwis22 lat temu

                    Czy to ma jakieś znaczenie, że wczoraj?

                    asia_o22 lat temu

                      to sie mamarlez...

                      marmic22 lat temu

                        A mam parę zbliżeń szczegółów. Będą następne do publikacji... A tą fotkę (może nienajszczęśliwszą) umieściłem na szybko zainspirowany dziełem pażdziocha :)))

                        marmic22 lat temu

                          anaisiam -> zwróć uwagę, czym kończy się kadr w prawym-dole.... Celowo prawej trochę więcej. :)

                          marmic22 lat temu

                            Chameleon -> hp5 plus używam do "zadań specjalnych". :) To akurat takie zadanie było. :)

                            marmic22 lat temu

                              Witaj PiotrMan -> napisz coś...

                              anaisiam22 lat temu

                                problem w tym ze podobają mi się te przepalenia bo podkreślają surowość miejsca w którym znajduje się ten jak dla mnie fantastyczny obiekt, choć pewnie ja bym wybrała inny kadr ale nie wiem czy szczęśliwy może mój byłby bardziej zwalony moim zdaniem za dużo z lewej za mało z prawej ale to tylko moja opinia super laika . pozdrawiam :)))))

                                el.Chameleon22 lat temu

                                  coraz bardziej sie utwierdzam ze hp5 to jeden z filmów o najostrzejszych przejsciach tonalnych,spójrzcie,sa tu głównie (dobre) cienie i wypalone biele,szarości praktycznie niewidoczne (np. na domku po lewej)czasem ma to swoje plusy,ale ja soobiscie wole łagodniejsze przejscia,szczerze to mz. troszke nudna ta fota,tak jakos mi przyszło do głowy jak ją zobaczyłem,ta kolejka nawet nieźle ale tło/śnieg i reszta :/niebardzo.pzdr.