biopaliwowy zawrót głowy

biopaliwowy zawrót głowy

KQ
Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen

Opis zdjęcia

studium asfaltu cz.2 E-1 11-22

Komentarze

ASL17 lat temu

    rozmazany motocyklista ? :-)

    ME
    Meller17 lat temu

      na taK

      MO
      Mopar18 lat temu

        rotfl

        AdamEVO18 lat temu

          Mopar dał dobry przykład z rowerem, a oto jede z tych komentarzy: "When everything is blurred you cannot convey the motion of the bicyclist. On the other hand, if the bicyclist is not the subject-- what was? "

          KQ
          KaziQ18 lat temu

            Ja przestałem rozumieć już parę lat temu -cokolwiek. Więc nie oczekuj że zrozumiem potrzebę ostrego pokazywania tła na portretach. W tym wypadku -asfaltu...

            MO
            Mopar18 lat temu

              Gdyby tak wsiąść b.dobre foto jakiegoś znanego autora ,i umieścić je na jednym z tych "wybitnych" serwisów, dać możliwość oceniania. W sumie trzeba by znaleźć zdjęcie mniej znane. Jestem ciekaw jakie by dostało komentarze i oceny. Okazalo sie, ze jednak komus sie udalo. Na flikrze jest grupa deleteme - uzytkownik dodaje zdjecia, a czlonkowie grupy decyduja, czy zdjecie zachowac, czy usunac. Ktos podrzucil dosc znane zdjecie Bressona. Zdjecie zostalo przez czlonkow grupy odrzucone. Komentarze mroza krew w zylach. http://www.flickr.com/photos/andrerabelo/70458366/"

              AdamEVO18 lat temu

                Aj KaziQ widze, że nie rozumiesz... Napiszę więc tak: REWELACYJNE ! Lepszego nie widziałem ! Lepiej teraz ? Nie rozumiem dlaczego ludzie słowa krytyki traktują jak wypowiedzenie wojny ? Zaraz ironia, dwuznaczności.... Ehhhh. Pozdrawiam

                KQ
                KaziQ18 lat temu

                  a jeszcze lepiej nawet na jakiś CHarytatywny :)

                  KQ
                  KaziQ18 lat temu

                    To jest mój drugi portret asfaltu -zupełnie nie wiem dlaczego tak przywarłeś do tego nieistotnego szczegółu w tle...Swoje "10" przekaż na jakiś harytatywny cel.

                    ZU
                    zugajpawel18 lat temu

                      ło to ci pojechał, wstydź się teraz

                      AdamEVO18 lat temu

                        Widzisz KaziQ... A pomysl ile jest zdjęć rzepaku ? miliony !!! a teraz pomyśl ile jest zdjęć motorów na tle rzepaku ??? Samo zdjęcie wygląda dobrze, tylko temat się zgubił, gdybyś ostrzył na motorze i gdybym mógł oceniać miałbyś u mnie 10 bo i kadr masz bardzo przyjemny i horyzont prosty i kolorystycznie jest pięknie, tylko wyróżniłes nie ten temat. Pomyśl jak bys pokazał to zdjęcie wywołane komuś do ręki, nie przedstawiając go tytułem ? Rzepak :/

                        ZU
                        zugajpawel18 lat temu

                          e to ja zasugerowałem się tytułem, ale gafa szkoda gadać

                          KQ
                          KaziQ18 lat temu

                            następnym razem dam mniejszą GO! -tak na 6cm asfaltu?

                            AdamEVO18 lat temu

                              Jeśli głównym tematem miałbyć asfalt to zupełnie ci nie wyszło :/

                              KQ
                              KaziQ18 lat temu

                                Głównym tematem tego zdjęcia jest asfalt a dowodzi tego jego nierozmycie. Motocykl, rzepak i drzewa wpadły mi w kadr znienacka i z zaskoczenia.

                                MZ
                                Maciek_Zielinski18 lat temu

                                  rzepak śmierdzi

                                  AdamEVO18 lat temu

                                    czym robione ?

                                    KQ
                                    KaziQ18 lat temu

                                      głównym tematem jest asfalt -a dowodzi tego jego nierozmycie.

                                      AdamEVO18 lat temu

                                        z tym że ostrość nie na tym co trzeba, wygląda jakbyś robił krajobraz i motor by ci wjechał w kadr :/ Reszta jak najbardziej ok.

                                        ZU
                                        zugajpawel18 lat temu

                                          ja tak się nie orientuje ale z tym rozmyciem to powinno być chyba na odwrót ? no bo po co ten motocyklista skoro głównym tematem jest rzepak