Ni pies, ni....a może jednak?

Ni pies, ni....a może jednak?

Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen

Opis zdjęcia

Rodzinka wydr w trakcie polowania, a raczej w trakcie konsumpcji żab i okoni, upolowanych tyralierą. Mała rzeczka, z soboty. No cóż, zdjęcie pod słońce, ale wydarzenie i tak na miarę całej zimy. Stwory naturalne, dzikie naturalnie.

Komentarze

marek_biebrza18 lat temu

    Dziękuję, że mimo warunków i jakości podoba się. Fakt, niecodzienne to spotkanie. Później ustawiłem się 4 metry od miejsca, gdzie spodziewałem sie wyjścia ich spod lodu i...wyszły, tylko akumulator w Nikonku już od zimna szlaczek trafił.

    KA
    Karczewski18 lat temu

      i to całe stadko! fajne spotkanie

      DB
      Dobry Brat18 lat temu

        Marku, wieeelkie gratulacje, to aż nieprawdopodobne spotkać wydrę w dzień. Przecież to zwierzę o nocnym trybie życia i baaardzo ostrożne. Pełne słowa podziwu !

        RA
        radlis18 lat temu

          świetnie wydre nie czesto sie ogląda :)

          RE
          rewaldi18 lat temu

            Mam -tez te zwierzaki -dobrze, ze mi je przypomniałes--świetni wodni akrobaci---uwielbiam spotkania w naturze---zreszta to juz wiesz nie od dzisiaj-pozdr

            viperjn18 lat temu

              Malo co widac ale spotkanie na +