Ostatnie komentarze


Radość życia

Dobry kadr.

....

Bardzo dobre.

12 mies.

znakomity pomysł i wykonanie, dla mnie SUPER !!!

12 mies.
Portret Zwierzęcy

+++

12 mies.
.

zgadzam się za wszystkim co już niżej napisano +++

12 mies.
KWIAT

urokliwe

Lis z miejskiego lasu

ładnie uchwycony +++

12 mies.
Ruda w ogrodzie

super :)

Lis z miejskiego lasu

ładnie się wkomponował +++

zaułkowo...

świetny kadr 👍

12 mies.
Geometria w architekturze

ciekawy kadr

S

klimatycznie

Koń islandzki.

bardzo ładnie i klimatycznie wyszło

Big Cyc

Fota czadzior !!! wszystkie koncerty mnie omijają :(

12 mies.
Nowica

za mariag36 +++

12 mies.
S

Świetne

12 mies.
Lublin w oczach kamienic

bardzo dobre jest, super te odbicia !!!

12 mies.
Torpedownia

+++

12 mies.
Islandia

+++

12 mies.

:), mega dobre +++, i opis 👍

12 mies.

Ty poeta czy fotograf jesteś ale jedno i drugie dobrze ci wychodzi.

12 mies.
Punkt wrzenia

plastycznie bardzo ciekawe !!!

12 mies.
polowania czas

świetny strzał !!!

12 mies.
.

jak niżej +++

12 mies.
Islandia

Dobre.

12 mies.
Na cerkiewnym szlaku.

lubię bardzo +++

12 mies.
S

Bardzo klimatyczne :)

12 mies.
Kadr z życia...

uchwycony moment +++

...

Podoba się:)

12 mies.
wielki brat

ciekawy kadr

Nad Atlantykiem

Klimatyczne B&W i ładnie skomponowane :)

12 mies.
The Ściana ;)

fajny kadr

Torpedownia

Dobre.

12 mies.
1751231239690

O a to nie uważasz że lepsze. Moim zdaniem kolor tu lepiej gra. Widać wyraźniej zieleń drzew co podkreśla potęgę skał( na BW stapiała się szarość drzew ze skała...

12 mies.
Lublin w oczach kamienic

Podoba mi się.

12 mies.
Nowica

Niezwykłe niebo.

12 mies.
S

Wyjątkowe, przypomina mi fotografowanie średnim formatem aparatem tytu P-six. Fotografia się broni a sam kadr bajeczny!

zaułkowo...

Świetnie pokazane.

12 mies.
.

Pomysłowo i artystycznie stworzone.

12 mies.
Nocą

Jak zderzacz hadronów

12 mies.
Portret Zwierzęcy

Dobre

12 mies.
S

Super ujęcie.

12 mies.

ładnie

12 mies.
W rozkwicie

Ładnie.

12 mies.
Nocą

fajna abstrakcja...

12 mies.
Nowica

Dzieje się...

12 mies.
Z góry widziane

OK :) muszę zaprząc wyobraźnię i z tytułem powiązać... ;)

12 mies.
Z góry widziane

@Greenhorn - zdjęcie w 100%

12 mies.
Z góry widziane

podoba mi się to, ale... zapytam z ciekawości - w ilu % to zdjęcie?

12 mies.
S

Dobre

12 mies.