Ostatnie komentarze


With Alice in the garden.....

Dziękuję, miło mi ze się podoba

12 mies.
space soldier

Znakomite jak zawsze

12 mies.
-

Chłopcy z ferajny.... :-)

12 mies.
....

+++

12 mies.
wykopki

BDB

12 mies.
1

+++++

12 mies.

+++

12 mies.
Snæfellsnes

BDB

12 mies.
rozmowa

BDB

12 mies.
.

G R A T Y !!!

12 mies.
Sianokosy

+++

12 mies.
Spodki ?

+++

12 mies.
PLF25_07_02. #PstrykCodzienny

Dobre

12 mies.
Chaber

BDB

12 mies.
Wędkarz

+++

12 mies.
...

BDB

12 mies.
Banes-Oriente

BDB

12 mies.
Wąwóz Glen Helen

.... jest Ok

12 mies.
Bagry

.... ciekawe

12 mies.
Bałtyk przy fali 4-5°B

+++

12 mies.
 oczopląs

Tytuł dobrze recenzuje fotę :-)

12 mies.

BDB

12 mies.
Pieniny Spiskie

+++++

12 mies.
W Zimbabwe piękna była przeszłość

.... nie ma zmiłuj

12 mies.
Jezioro TsoKar

... za rezon, ale fajnie się ogląda

12 mies.
Pieniny Spiskie

Ładnie zrobione:)

12 mies.

.... luzik

12 mies.
News

Dobre

12 mies.
Jezioro TsoKar

Trochę ciemno ale miejsce zacne

12 mies.
Dla rezona

Kirgiz który zszedł z konia. Dzięki Papa

12 mies.
...

Fajne, graficznie

12 mies.
Banes-Oriente

Ciekawa opowieść. Foto również, w chowanego się bawią?

12 mies.
Golec uOrkiestra - LIVE

@Piotr... - co tam oceny..., słowa są najważniejsze :))

12 mies.
...

Kadr, kontrasty, ludziki... Wszystko w punkt, świetne

12 mies.
Teatralnie

bdb

W Zimbabwe piękna była przeszłość

Mocne

12 mies.
.

bdb

Król komedii Adolf Dymsza

bdb

bdb

slow coming

bdb

Chaber

bdb

...

bdb

Banes-Oriente

Bdb

12 mies.
 oczopląs

++++

12 mies.

Dobre

12 mies.
Oddech ziemi

Świetne B&W

12 mies.
AIR SHOW

Wow..

12 mies.
***

Super!

12 mies.
 +

Podoba się bardzo

12 mies.
*****

Dzięki :))

12 mies.