Ostatnie komentarze


Lublin - kładka nad Bystrzycą

TAK

Krajobraz przemysłowy

C OO L

T.LOVE

Dobre

2 mies.
pątniczka

BDB

2 mies.
czas na dmuchawce

Ciekawe połączenie

2 mies.
„Three Sisters”

Ładnie

2 mies.
C H I C A G O

Super!

Leah

Dobre.

-

Fajne. Ciekawa perspektywa.

LU

Dobre.

Łancuch

Darmozjady już czekają. Świetne!

Kropelki na szybie

Bardzo ciekawe

2 mies.
*

Miłośnik przyrody.Super!

Tulipan w szronie

Ślicznie pokazany

2 mies.
Nowy dzień

Bardzo ładne

2 mies.
Spacer po plaży

Dobre

2 mies.
PORANEK

klimatyczne

2 mies.
Sprawy sercowe

Dobre to jest.

2 mies.
Cisza

Fajnie wyszło. Doceniam wkład pracy wkładany w te wszystkie techniki alternatywne.

2 mies.
LU

Kręta droga do NFZ

2 mies.
*

Oj pięknie to wyszło.

2 mies.
Ustrzelił swój swego.

Dobra gra swiatła :)

2 mies.
LU

Gra.

Mirek

Wreszcie bez wiertarki!

*

marpie a dzięki ;)

Lublin - ul. Noworybna

Wszystko płynie...

2 mies.

Dzięki. Git miejsce.

L O N D O N

Bdb

2 mies.
*

Świetne jest !

2 mies.
Kolorki Czajeczki

Ależ ona ładna

2 mies.
Czas karmienia

...i po makro :(....;D

2 mies.
-

Fajne

2 mies.
Toskania inaczej

Fajny klimacik

2 mies.
czas na dmuchawce

Bardzo dobra praca

2 mies.

Świetne !

2 mies.
Wzory

I kolejne extra :)

2 mies.
Tatrzańskie światłocienie

Bardzo...

2 mies.
AK

Super

2 mies.
BRUNET WIECZOROWĄ PORĄ

Dobre:)))

2 mies.
...

Fajowe :)

2 mies.
Opactwo Benedyktynów w Tyńcu

Podoba się

2 mies.
Śpiewająco

Ładnie ...i jak pięknie śpiewa :)))

2 mies.
Wolność!

Świetne !

2 mies.
LU

fajne bardzo

2 mies.
Świt nad rzeką

Bdb

2 mies.

Wodospad Podgórnej, Karkonosze.

2 mies.
Lublin - wąwóz na Czechowie

Bdb

2 mies.
C H I C A G O

Fajowe

2 mies.
UP and Down

....i tak bez końca...

2 mies.
Zimowa kołderka

Fajne bardzo

2 mies.