Ostatnie komentarze


Lublin

Podoba sie :)

12 mies.
balety

Świetna fota. Dużo się tu dzieje. Chłopiec pewnie wolałby ćwiczyć co innego, niż balet z dziewczynami :) A w PD, jak napisał Big Don - jakaś konspiracja albo sp...

12 mies.
O poranku

niedosuszona... ;) +++!

12 mies.
.

bdb!

12 mies.
.

Dziekuje bardzo za komentarze, oceny oraz DNO :)

12 mies.
.

za a_Pole

12 mies.
.

tło dopisało... ;)

12 mies.
.

z Księżycem - świetne!

12 mies.
.

+++

12 mies.
.

bdb

12 mies.
Amerykański Klasyk i jego właścicielka

;)) +++ piękny...

12 mies.
***

jest kontrast... ;)

12 mies.
Przemijanie

+++

12 mies.
Linie wiodące

gratuluję...!!! :)

12 mies.
O maczku w zbożu

pięknie pokazane...

12 mies.
W oczekiwaniu

Fajne

12 mies.
Golec uOrkiestra - LIVE

Fajne tło dodaje dynamiki.

12 mies.

Dobre

12 mies.
Wypas

Super

12 mies.
Radzyń Chełmiński

Pięknie

12 mies.
Linie wiodące

Świetne

12 mies.
Linie wiodące

niesamowity kadr

Pod wieczór

++++

12 mies.
W oczekiwaniu

++++

12 mies.
Golec uOrkiestra - LIVE

Dobre

12 mies.

+++

12 mies.
1

Fajny kadr

12 mies.
znowu badyle

dzięki :))

12 mies.
piramidy... na niby

bardzo dziękuję za wszystko (wpisy, oceny, DNO...) ;)

12 mies.
Lublin

Na miniaturce w tel to widać łono… 😳

12 mies.
Spacer

Fajnie zmroziło tą facetke w kapeluszu!

12 mies.

Śliczny portrecik!

12 mies.
Plany

Bdb

12 mies.
balety

Dobre

12 mies.

Bdb

12 mies.
stanica wodna

Ładnie

12 mies.
balety

Dobre

12 mies.
Poborowy

o, Szydłów :)

Marynarzyk

Super!

Wyginam smialo cialo...

No fajnie się wygina.

Poborowy

Ciekawe.

Lublin

Fajny, ciekawy kadr.

Za Piotrem.

nosił wilk... ;)

Dobre.

Bdb.

.

Dobre.

KIEDYŚ BĘDĘ RIKSZARZEM

Super!

Kaskada

Dobre.

...

Świetne.

Deszcz

Mega.