Ostatnie komentarze


Hongkong

Zaje... Fajne :)

Wiedeń i odbicie

+++

11 mies.
...

+++

11 mies.
drzewa maja oczy

Co tu sie stanęło? :/

Na trasie

Tez mam jeszcze parę, ale nie jestem z nich zbytnio zadowolony :/

Na trasie

Malownicze miejsce. Mam kilka zdjęć z tej drogi u siebie w portfolio. Alpy są bajecznie fotogeniczne.

11 mies.
.

Chyba cię zobaczył.

11 mies.
Niebiańska kapliczka.

+++

11 mies.
Most w Stańczykach

Dzięki wielkie 😊

11 mies.
łajba

Się dzieje:) podoba się:)

11 mies.

Bdb:)

11 mies.
Rzut oka

:)))

11 mies.

Bdb:)

11 mies.
Silesia landscape

Bdb:)

11 mies.
Poszukiwanie

Fajne:)

11 mies.
Wiedeń i odbicie

Lubię:)

11 mies.
Wiedeń i odbicie

Dobre

11 mies.
...

Bardzo misie:)

11 mies.
Na trasie

Ładnie:)

11 mies.
Plaża

Dobre

11 mies.
Miasto w złocie 3

Podoba się:)

11 mies.
Kniazie

Piękne foto:)

11 mies.
Brama Żuraw

Pięknie jest!

11 mies.
W plenerze...

Za Markus;)

11 mies.
...

+++

11 mies.
na tarasie

Fajne:)

11 mies.

Bdb

11 mies.
Czarny rycerz

Piękne foto...gratki:)

11 mies.
*****

Dzięki :))

11 mies.
Zięba Jer

Extra światło i kadr

11 mies.
Brama Żuraw

Spektakularnie to wszystko wygląda, oglądałem pozostałe zdjęcia. Efekty nieosiągalne w tradycyjnej fotografii.

11 mies.
Czarny rycerz

Pięknie złapany, świetna jakość

11 mies.
the smell of summer.....

Niezmiernie dziekuje, miło mi bardzo

11 mies.
Japonski wojownik

niezłe

Pink.

bardzo ciekawe

Morze Południowochińskie

super

_2671fcb6-f53b-44e5-a22f-c84617153f9e

plus +

*****

urocze

*****

ładnie

.

fajny pomysł

las

ciekawa praca

Biedroneczka

fajne

MD

romantyczna droga do burgera :)

...

z prostotą

Pod mostami

ciekawie uchwycone

Kiepojce obok Stańczyków

ładnie w kadrze

Afrykański Chilloucik

ładnie wyszło

.

ładnie z góry

summer time

uchwycone w świetnym momencie

italian style

fajny klimat