Ostatnie komentarze


Ulice Gdańska

+++

11 mies.
.

ładnie jest

11 mies.
Lagunas Bravas

BDB

11 mies.
szczęściarz

jak marpie

11 mies.
...

jak rezon

11 mies.
moment

dobry klimat, PD trochę drażni

11 mies.
we mgle

BDB

11 mies.
Metoda 136

... bdb ----> zapraszam ---> https://plfoto.com/zdjecie/2751729/sparks?from=autor/Blueman

11 mies.
pod mostem westchnień

i kadr i tonacja +++

11 mies.
Po-widoki

... fakt, dom dodaje realizmu i ustawia całość.

11 mies.
...

... głos, jeśli się da, za postacią całą ... bdb...

11 mies.
*

+++

11 mies.
**

+++

11 mies.
Lublin - ul. Jezuicka

BDB

11 mies.
...

... z niedosytem za rezon

11 mies.
Nibylandia

... extra

11 mies.
w drogę!

... krzyczą, rozdeptują... śmiecą i banan na ustach, no i fota najważniejsza pt. >my tu byli<

11 mies.
*

Fajne

11 mies.
Lublin - ul. Jezuicka

Fajne

11 mies.
1754723124069

Jak z katalogu reklamowego, fajny obrazek

11 mies.
Poczekalnia

Dziękuję :)

11 mies.
(PO)MIJAJĄC KOBIECE SEKRETY

ma coś w sobie

moment

Dobry kadr

11 mies.
Lagunas Bravas

ładnie tam

Poranne susy

fajnie uchwycone

Łakocie

przyjemna kompozycja

...

fajny kadr

Spacer

pięknie wyszło

...

Pięknie dziękuję :)

11 mies.
Nibylandia

Zdecydowanie za rezon ! :)

11 mies.
*

Ciekawie z cieniem :)

11 mies.
Dwa słońca

+++ :)

11 mies.
szczęściarz

Dobry zapis akcji :)

11 mies.
.

To mi bardziej :)

11 mies.
1754723124069

Jest i całus :)))

11 mies.
.

Bdb :)

11 mies.
Blossoms

Bdb :)

11 mies.
Lublin - ul. Jezuicka

Podoba się :)

11 mies.
Nibylandia

Świetna ta seria. Nie przestawaj śnić!!!

11 mies.
we mgle

Lubię we mgle ;)

11 mies.
**

O przy takiej muzie relaksik zalecany jest :)))

11 mies.
*

Bardzo dobry street :)

11 mies.
**

dobre

11 mies.
Po-widoki

No i pięknie. Skala robi wrażenie.

11 mies.
Lot patrolowy

Bdb :)

11 mies.
**

Już słyszę Milesa Davisa...

11 mies.
Lądowanie zaliczone

Świetny moment :)

11 mies.
Lublin - ul. Jezuicka

Kolory jak na południu Italii. Bardzo dobry kadr i zarządzanie światłem.

11 mies.

Za przedmówcą :)

11 mies.
Po-widoki

Bardzo misie :)

11 mies.