Ostatnie komentarze


Żurawie

piękne...

4 tyg.
BYŁO MINĘŁO . .

bdb!!!

4 tyg.
Face to face

Northrop B-2 Spirit ;)

4 tyg.
Portret

bdb...

4 tyg.
Anna

do twarzy jej z tym rogiem... ;)

4 tyg.
martwa natura z mleczami

+++

4 tyg.
Taki poranek

ładnie...

4 tyg.
"Kapryśnica"

bdb

4 tyg.
W PORANNEJ ROSIE

pięknie podana...

4 tyg.
PAN NA WŁOŚCIACH

bdb!

4 tyg.
...

+++!

4 tyg.
.

ciekawa wizja...

4 tyg.
PORTRET

bdb!!!

4 tyg.
hokus pokus

za Blueman'em

4 tyg.
LU

bardzo jest dobre...

4 tyg.
Lublin - kładka nad Bystrzycą II

bdb!

4 tyg.
Bezdomny

bdb

4 tyg.
Latarnia w Ludington

za wagant'em ;)

4 tyg.
SEATLLE

+++!

4 tyg.
Rzepak przed Tatrami

plusi

4 tyg.
Na polu

+++

4 tyg.
Pieniński wypas

za annuszka0112

4 tyg.
SUWALSZCZYZNA

+++

4 tyg.
podłącz się....

+++! ;)

4 tyg.
Gdzieś na styku myśli...

jest klimat...

4 tyg.
Warsaw

bdb

4 tyg.
O poranku

+++

4 tyg.
1

+++

4 tyg.
Kreta bez łódeczki

smakowite

4 tyg.
Pan grubodziób

++++

4 tyg.

b.dobre

4 tyg.
Upsa

bdb

4 tyg.
W oczekiwaniu.

++++

4 tyg.
W oczekiwaniu.

👍👍👍

4 tyg.
Pan grubodziób

Piękny grubcio

4 tyg.
.

Fajne

4 tyg.
In Blue

Ekstra

4 tyg.

Dobre

4 tyg.
 WSZYSCY JADĄ DO CHIN

+++!

4 tyg.
...

bdb!

4 tyg.
szachy

+++

4 tyg.
odbicia..

+++

4 tyg.
O poranku

ja bym chyba przyciął od góry pod linią horyzontu (wydaje mi się, że wtedy jest jeszcze lepiej)

4 tyg.
***

fajne...

4 tyg.
Rogacz poranny

piękny...

4 tyg.
ramki

fajne bardzo... ;)

4 tyg.
In the shadow

+++

4 tyg.
Entowe opowieści

bdb!

4 tyg.
LIS

ładnie...

4 tyg.
"Vetus Villa"

zgadzam się z tym co niżej...

4 tyg.