piękne...
bdb!!!
Northrop B-2 Spirit ;)
bdb...
do twarzy jej z tym rogiem... ;)
+++
ładnie...
bdb
pięknie podana...
bdb!
+++!
ciekawa wizja...
za Blueman'em
bardzo jest dobre...
za wagant'em ;)
plusi
za annuszka0112
+++! ;)
jest klimat...
smakowite
++++
b.dobre
👍👍👍
Piękny grubcio
Fajne
Ekstra
Dobre
ja bym chyba przyciął od góry pod linią horyzontu (wydaje mi się, że wtedy jest jeszcze lepiej)
fajne...
piękny...
fajne bardzo... ;)
zgadzam się z tym co niżej...
piękne...
bdb!!!
Northrop B-2 Spirit ;)
bdb...
do twarzy jej z tym rogiem... ;)
+++
ładnie...
bdb
pięknie podana...
bdb!
+++!
ciekawa wizja...
bdb!!!
za Blueman'em
bardzo jest dobre...
bdb!
bdb
za wagant'em ;)
+++!
plusi
+++
za annuszka0112
+++
+++! ;)
jest klimat...
bdb
+++
+++
smakowite
++++
b.dobre
bdb
++++
👍👍👍
Piękny grubcio
Fajne
Ekstra
Dobre
+++!
bdb!
+++
+++
ja bym chyba przyciął od góry pod linią horyzontu (wydaje mi się, że wtedy jest jeszcze lepiej)
fajne...
piękny...
fajne bardzo... ;)
+++
bdb!
ładnie...
zgadzam się z tym co niżej...