Ostatnie komentarze


Agent Smith

BDB:))

4 tyg.
Karuzela

...bardzo fajne w tonacji i kadrze

4 tyg.
Rasta w USA

...świetny ten portret...

4 tyg.
ULICZNA HIPNOZA

...świetnie wypatrzone i podane...

4 tyg.
Polami... po miedzach...

...piękny pejzaż...

4 tyg.
Wiosna... Czas zieleni

...podoba się...

4 tyg.

wózka nie biorę(drogie utrzymanie),street super

4 tyg.
O.

Super

Karuzela

fajnie jest

4 tyg.

Super

***

Dobre

4 tyg.
Nad morzem..

Ładny minimalny kadr.

4 tyg.
taniec ognia

Podoba się

4 tyg.
Karuzela

Ładna ta karuzela z diamentami.

4 tyg.
Molo w Orłowie

Fajny moment

4 tyg.
względnie proste...

Nogi cowboya

4 tyg.
Nasze Zachowania, nasza kultura

Ciekawe miejsce. Może szerzej byłoby lepiej.

4 tyg.
Zuza

mnie się podoba

4 tyg.

Dobre jest

4 tyg.
Młodziutka kaczka Krzyżówka

Dzięki za miłe komentarze

.

+++

4 tyg.
Na szlaku

Kręta i wyboista droga przed Tobą.

4 tyg.
.

schody do nieba

4 tyg.
.

Dobre

4 tyg.
mannequin

Dobre

4 tyg.
Lublin - ulica Żmigród

dobre

4 tyg.
Molo w Orłowie

lubię, ptaszysko robi fotę

4 tyg.
względnie proste...

fajne

4 tyg.
Makowe serduszko

Dobrzee pokazane. To na Dzien Zakochanych dobre.

4 tyg.
.

+++!

4 tyg.
Skrzyżowanie

podoba mi się

4 tyg.
Pan grubodziób

za marpie...

4 tyg.
-

bdb

4 tyg.
***

dobry kadr i tonacja

4 tyg.
Wiosna... Czas zieleni

Dobrze wypatrzone

4 tyg.
...

Michał Milowicz? ;)

4 tyg.
W trawie

bardzo ładne...

4 tyg.
Maczki

Ładne maczki

4 tyg.

Dobre

Ładny wózek. Do twarzy byłoby mi w nim.

4 tyg.