Ostatnie komentarze


Na grzędzie ;-)

Za Piotrem-M.

LU

Dobry portret.

Myśli uczesane

Można by pomyśleć, że to furtka do raju. Pięknie.

...

Super!

Gdańsk....

A w końcu trafimy ;)

3 tyg.
Morski...

Słońce jest przereklamowane:)

3 tyg.
"Zostańmy razem..."

Dobra fotografia.

KTÓRĘDY DO DOMU ?

Ciekawe kolory i elementy w kadrze. Bdb.

RTS sezonuje Coca-Colę

Fajne foto.

"Kiedyś do Ciebie wrócę...

Podoba się.

...

Świetny, peronowy kadr. Kolory stworzyły fajny nastrój.

Noir Passage

Nic dodać, nic ująć do komentarza Bee. Super!

Kair

bardzo fajna fota, kwadrat i kolory +++

3 tyg.
KTÓRĘDY DO DOMU ?

fajnie wypatrzone, świetny tytuł 👏👏👏

3 tyg.
Youlia.

...ktoś zgubił bagaż, znalazca powinien oddać do biura rzeczy znalezionych ... albo zatrzymać na zawsze 😁, znakomita praca - dla mnie SUPER !!!

3 tyg.
...

superanckie !!!

3 tyg.
Myśli uczesane

przepiękna fotografia, dla mnie SUPER !!! musi być wyróżniona !!! ...genialny tytuł !!!

3 tyg.
1818.Ormianin

za Piotrem ;)

3 tyg.
W nowotarskim rezerwacie przyrody 2

lubię +++

3 tyg.
...

Czerwona waliza świetnie gra z chłodnym, nocnym klimatem peronu. Spokojny kadr, a jednocześnie czuje się w nim oczekiwanie i odrobinę niepewności.

3 tyg.
W nowotarskim rezerwacie przyrody

ładny kadr, światło, odbicia +++

3 tyg.
Rogalin

ładnie poświeciło

3 tyg.
LU

intrygujący jegomość, porzą∂ny kadr 👍👌

3 tyg.
Noir Passage

Mocny, konsekwentnie zbudowany klimat. Szczególnie podobają mi się cienie i gra światła na bruku. Przy dłuższym oglądaniu wzrok trochę ucieka mi do ciemnego ele...

3 tyg.
1818.Ormianin

...dokładnie, opis do następnej foty, czego nie rozumiecie 😂, portret bardzo solidny i dobry !!!

3 tyg.
Na grzędzie ;-)

za rezon zdecydowanie !!!

3 tyg.
 St. Francois de Sales Church

o tak, wery najs !!!

3 tyg.
Lublin  - Plac Zamkowy

...uliczny kosiarz :), dobre bardzo 👏👍

3 tyg.
a teraz

kolejny dramatyczny kadr !!! Bdb 👍

3 tyg.
LU

za Big Don'em 👍

3 tyg.
Zachód Słońca

świetnie wyszło !!!

3 tyg.
-

wywołuje uśmiech :), fajne bardzo +++

3 tyg.
Bee

śliczny kwadracik !!!

3 tyg.
Lublin

porządny kadr !!!

3 tyg.
LU

świetny moment, świetny kadr 👏👏👏

3 tyg.
w zachodzącym słońcu

bardzo przyjemny klasym bałtycki w pięknej tonacji !!!

3 tyg.
Jak dwie krople

@fotomarko dziękuję ślicznie! Ja tylko brylanciki kolekcjonuję 😀😀😀 Pozdrawiam!

Z ogrodu

HheniekK dziękuję i pozdrawiam!

Z łąki

AlicjaEl dziękuję i pozdrawiam!

Na grzędzie ;-)

Piękne zdjęcie!

Na czerwcowej łące

Malowniczo!!!

KTÓRĘDY DO DOMU ?

Śliczne te drzwi. Może kiedyś będzie można przez nie przejść!

Psychedelic journey

ekstra

3 tyg.
 St. Francois de Sales Church

bdb

3 tyg.
Na grzędzie ;-)

Dziękuję Wam bardzo 😘

3 tyg.
KTÓRĘDY DO DOMU ?

zawsze są jeszcze okna ;)

3 tyg.

Dziękuję !

3 tyg.
1818.Ormianin

a się czepiacie

3 tyg.
...

za Greenhorn +++

3 tyg.
Na brzegu Wełtawy

Bdb z postacią i mostem Karola, podoba się +++

3 tyg.