parciana
PA

parciana

Małopolskie, Nowy Sącz

Uczę się....od niedawna mam upragniony aparat choć fotografuje od jakiegoś czasu.....chciałabym dążyć do tego by kiedyś muc powiedzieć "tak to zdjęcie w 100% mi sie podoba" ....
  • Na PLFOTO19 lat
  • Zdjęć31
  • Komentarzy31
  • Skomentował0
  • Obserwujących1
  • Obserwuje9

najnowsze zdjęcia

w stronę Ciemniaka
w dolinie piątki
fiolet
mrok
....
na lodzie
włochaty
strażnik
kwiat
Kozi Wierch 2
Kozi Wierch
gąsienicowa
starorobociański
pod górkę
schodząc ze starorobociańskiego
chmurzasto
kwiat.....
*październik w zachodnich
*przedpołunie
na tle Żabiej Grani
kwiat...........
chmurzasto....
******
Taterki moje kochane
tak mi Jej brak......... :(((((
Kaczka
smutek
Całus?
Szczęście ..........
Chmury w Zachodnich
Wrzesień w Tatrach