plfoto - nowy właściciel

19.08.2019, 00:48:11

Cześć wszytkim,

nazywam się Marek i jestem nowym włascicielem plfoto.

Na wstępie chce zaznaczyć, że nic się nie zmieni w funkcjonowaniu serwisu i dalej bedzie to miejsce dla profesjonalnej fotografii. Obecnie jak tylko naucze się obsługi to w planach mam zabrać się za wersję mobilną serwisu dostosowaną do każego urządzenia a z czasem pojawią się dodatkowe funkcjonalności.

Jeśli chodzi o mnie to tak jak wcześniej pisałem jestem Marek i mieszkam w Krakowie. Pewnie wielu z was zapyta czym się zajmuje to w skrócie prowadzę firmę od wielu lat i pomagam załatwić kredyty gotówkowe, hipoteczne i firmowe. Nie jest to co prawda związane z fotografią ale hobbistycznie prowadzę kilka serwisów rożnego rodzaju i stąd zainteresowanie kolejnym. Jakby ktoś był ciekawy to wyglada to tak:

https://kredyt-portal - Blog finansowy, który prowadzę gdzie przekazuję wiedzę zdobytą przy klientach których obsługuje.

http://znajdzlumpeks.pl - Największa baza lumpeksów w polsce. Ciekawe artykuły i informacje o sklepach.

http://pozyczkasa.pl - Podobnie jak kredyt-portal to jeden z moich pierwszych projektów - na ten moment niestety nie mam czasu aby go dalej rozwijać.

https://swiatkonsol.pl - najnowszy projekt zajmujący się konsolami. Rożnego rodzaju emulatory, uruchamianie innych systemów i dużo ciekawych informacji.

Jeśli pojawią się pytania to zapraszamy do kontaktu.


powrót do aktualnościKomentarze

Makarewicz W3 mies. temu

Myśle, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Brakuje mi tylko możliwości zapisu zdjęć do pliku. Czy to się zmieni?